Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תמ"א 38 בחיפה

העיר חיפה ממוקמת באזור בעל רמת סיכון גבוה מבחינת רעידות אדמה, הצפויות להתפתח לא רק לאורך השבר הסורי אפריקאי אלא גם באזור שבר יגור, על כן החליטה הממשלה על הקמת ועדת ההיגוי להערכות לרעידת אדמה. הועדה ערכה את תוכנית תמ"א 38 (תוכנית מתאר ארצית). שייעודה העיקרי של התוכנית הוא חיזוק יסודות המבנים על מנת שיעמדו ברעידה הבאה בישראל, בהמשך הוחלט על תמ"א 38 תיקון 2, שבמסגרתו הוענקו זכויות הבניה  גם לגבי בניין שהוחלט על הריסתו והקמתו מחדש, אין ספק שאפשרות תמ"א 38 /2 יוצרת הזדמנות מיוחדת להקמת המבנה בצורה אופטימאלית, ולא בניית תלאי תכנוני ואדריכלי על הבניין הישן, בנוסף לקבלת חניה ומחסן פרטי רשום בטאבו, וכן יקבלו הדיירים דירה חדשה המתוכננת באופן מודרני ותוך ניצול מיטבי של זכויות הבניה, יש לזכור כי הבניינים ברי השיפוץ גילם מעל 30 שנה ולא הרי בניין חדש כבניין מחודש. בנוסף, בעוד שבמקרה הרגיל, עבודות הבניה יבוצעו בבניין כאשר הדירות מאוכלסות, הרי שכאן, לפי תמ"א 38 /2,  הדיירים יזכו לדיור חלופי למשך תקופת הבנייה, וזאת אופציה נוחה יותר.

יתרונות חברתנו:

לחברתנו ניסיון רב שנים בייזום ובניה של דירות יוקרה בכרמל, ובשנים האחרונות גם פרויקטים של תמ"א 38, אחד היתרונות הגדולים שלנו היינו הידע ויכולות מקצועיות לקידום פרויקטים של תמ"א 38 מול המוסדות השונים ורשויות התכנון בחיפה, מה שמאפשר מימוש התמ"א 38 בלוח זמנים הקצר ביותר. לא כל פרויקט תמ"א 38 הוא בר מימוש מהפן היזמי ולכן מאוד חשובה המקצועיות לאבחן זאת ללא גרימת עוגמת נפש ופיתוח ציפיות.

 • פיננסי: איתנות כלכלית, העמדת בטוחות (ערבות), ליווי בנקאי לפרויקט.
 • לוחות זמנים: יכולת מוכחת לבניה בזמן מינימלי ועמידה בזמנים.
 • מקצועי: חברה משפחתית המפקחת על כל הפרויקטים בעצמה.                  
 • סטנדרט בניה: מפרט עשיר תוך שימוש במיטב הספקים ובעלי המקצוע המצויים בשוק.
 • מוניטין: החברה בעלת מוניטין רב בבניה מקצועית, בניה איכותית, שירות וקשר אישי עם הלקוחות.     

התחייבותנו:

 • לשאת בהוצאות תכנון מבנה המגורים החדש והוצאת ההיתר, כולל מיסים, היטלים, אגרות, רישום בית משותף למעט מס שבח.
 • לשאת בעלויות ההריסה, הבניה והפיתוח על פי ההיתר ולדאוג להוצאת טופס אכלוס (4). 
 • לאחר בדיקת מעמיקה לקבוע את תוספת השטח שתינתן לכול בעל דירה (כולל ממ"ד)
 • כל הדירות החדשות יקבלו מרפסות שמש בשטח של כ- 12 מ"ר בנוסף לשטח הדירה, חניה תקנית ומחסן רשומים בטאבו.
 • לתת דירות חדשות לדיירים ככל הניתן עפ"י מיקומם הנוכחי במפרט טכני מפואר הזהה לדירות הקבלן.
 • לבנין מצופה אבן הכולל חניון, עם לובי כניסה מפואר ומסוגנן ע"י מעצבת פנים.
 • תכניות הפנים יבוצעו בתיאום עם בעל הדירה כולל יעוץ אדריכלי.
 • לשאת בעלות דיור אלטרנטיבי (שכ"ד) לכל הדיירים בתקופת הבניה.
 • לשאת בעלות הובלה והחזרה של המטלטלים לדיירים המתגוררים הבניין.
 • לשאת בעלות ערבות חוק מכר דירות לכל הדיירים בשווי הדירה המוגמרת כנגד שיעבוד זכויות.
 • לסטנדרט בניה גבוה ועמידה בדרישות התקן לרעידות אדמה, כיבוי אש, נגישות לנכים.

מבצעים פרויקטים במסגרת תמ"א 38 בחיפה

אחד מהפרויקטים החשובים ביותר בישראל, הוא פרויקט תמ"א 38 בחיפה תל אביב, ובכל שאר חלקי הארץ. מטרתו היא לחזק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה, בעזרת קשת רחבה של פתרונות יעילים ומתקדמים לחיזוק המבנים. המדינה הקטנה שלנו ממוקמת בנקודה בה עלולות להתרחש רעידות אדמה בכל יום, בשל קיומו של השבר הסורי-אפריקאי הסמוך לנו.

חברת רוברט ביליה נכסים ובניין בע"מ מתמחה מזה שנים רבות בבניית והובלת פרויקטים יוקרתיים למגורים, וכן מבני מסחר, במסגרת פרויקט תמ"א 38.

לחברה ניסיון רב שנים בבניית דירות יוקרה באזור הכרמל, כולל פרויקטים של תמ"א 38 בחיפה והסביבה אשר אנו מחזיקים בידע והיכולת המקצועית לקדם בצורה יעילה, מול הרשויות והמוסדות השונים בחיפה, כך שכל פרויקט יסתיים בזמן הקצר ביותר. אלו הם רק חלק מהיתרונות הרבים שלנו, שהופכים אותנו לכתובת הטובה ביותר עבורכם:

 • אנו עומדים בלוחות הזמנים ומתחייבים לבניה בזמן מינימלי.
 • אנו פועלים במקצועיות תוך בניית מפרט עשיר, וסיוע במיטב הספקים ואנשי המקצוע המובילים בשוק, לסטנדרט בנייה גבוה ואיכותי.
 • החברה שמה דגש על לקוחותיה, ומבצעת את עבודתה תוך שמירה על קשר רציף עמם, לשירות אישי יותר וליווי לכל אורך הדרך.
 • מהבחינה הפיננסית אנו מעניקים ליווי בנקאי לכל פרויקט, וכן מעמידים ערבויות על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהנכם עומדים מול חברה מקצועית ומשפחתית, המתייחסת ברצינות לעבודתה.

אתכם לאורך כל הדרך

בסופו של דבר מדובר בפרויקט במסגרתו מפונים הדיירים מדירותיהם (לפחות בחלק מהמקרים), לפרקי זמן מסוימים. מכיוון שלא מדובר בפרויקט רגיל כלל, אנו בחברת רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ עומדים לרשותכם לכל עניין ושאלה, ומתחייבים ללוות אתכם לכל אורך הדרך בצורה המקצועית, האדיבה והאיכותית ביותר שיש.

תמ"א 38 חיפה – מתחייבים לטוב ביותר!

בשנת 2005 אישרה ממשלת ישראל תכנית לפרויקט תמ"א 38. מאז החלו להתקיים פרויקטים של תמ"א 38 חיפה, אשר נמנתה בין הערים אלו – מדובר כמובן ביוזמה מבורכת. חברתנו, רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ מבצעת עבודות תמ"א 38 ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי הקפדה על מטרתה העיקרית של התוכנית – חיזוק מבנים קיימים שנבנו לפני שנת 1980, ואינם עומדים בתקן המחמיר של מיגון וחיזוק נגד רעידות אדמה. במסגרת התוכנית ניתנים בין השאר היתרים לתוספות בניה, הקלות מס ופטורים משמעותיים לדיריי הבניין בו מתבצע השדרוג.

חברתנו מתחייבת בפני לקוחותיה לקשת רחבה של הטבות לאורך כל ביצוע הפרויקט על מנת להבטיח שהתקופה תהיה קלה ונעימה ככל הניתן, מרגע המעבר ועד החזרה למבנה המחודש:

 • אנו נישא בכל הוצאות התכנון ומבנה המגורים החדש כולל הוצאת היתר, היטלים, אגרות, רישום בית משותף, מיסים (למעט מס שבח), ועוד.
 • נשיאה בעלויות ההריסה, הבניה והפיתוח על פי ההיתרים, וכן הוצאת טופס אכלוס למבנה.
 • קביעת תוספת השטח לכל דירה, כולל ממ"ד.
 • תוספת מרפסת שמש בשטח כ-12 מ"ר נוסף על שטח הדירה הקיים, כולל חניה תקנית ומחסן הרשומים בטאבו.
 • דירות חדשות לדיירים בהתבסס על מיקומם הנוכחי במפרט טכני מפואר, בדומה לדירות קבלן.
 • בנין הכולל חניון, לובי מפואר המעוצב בידי המוחות המובילים.
 • לאורך כל תקופת הבניה תישא החברה בעלויות שכר הדירה לכל הדיירים.
 • בנוסף תישא בעלויות ההובלה והחזרת חפציהם של דיירי הבניין, ממנו וחזרה אליו בתום הבניה.
 • סטנדרט בניה גבוה ועמידה בכל הדרישות והתקנים המחמירים ביותר לרעידות אדמה, כיבוי אש, ונגישות מלאה לנכים.

משביחים את הנכס שלכם עם תמ"א 38!

המטרה שלנו בחברת רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ היא שבסופו של הליך תמ"א 38 חיפה נוכל להעניק לכם סביבה חדשה, בטוחה ומעוצבת בה תוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים במקרי חירום. אנו מחזיקים ב-25 שנות ניסיון בתחום תכנון ובניית פרויקטים באזור הצפון, ומעמידים לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו על מנת לסייע לכם לתכנן את הבית המושלם שלכם!

תמ"א 38 בחיפה – קווים מנחים בכל פרויקט

אנו בחברת רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ מתמחים מזה שנים רבות בבנייה והובלת פרויקטים יוקרתיים למגורים, מבני מסחר וכן, פרויקטים של תמ"א 38 בחיפה והסביבה. זהו אחד מהפרויקטים החשובים ביותר בישראל ומטרתו היא בחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה בעזרת קשת רחבה של פתרונות יעילים ומתקדמים לחיזוק המבנים.

לחברתנו ניסיון רב שנים בבניית דירות יוקרה באזור הכרמל, זאת לרבות פרויקטים בחיפה והסביבה. אנו מחזיקים בידע וביכולת המקצועית לקדם את ביצוע הפרויקט מול הרשויות והמוסדות השונים בחיפה, כך שכל פרויקט יסתיים בזמן הקצר ביותר. הצלחתו של כל אחד מהפרויקטים תלויה במידה רבה במקצועיות ובשמירה על סטנדרטים גבוהים המנחים אותנו מתחילת התהליך ועד סופו:

 • אנו עומדים בלוחות הזמנים ומתחייבים לבניה בזמן מינימלי.
 • אנו פועלים במקצועיות המתבטאת בבניית מפרט עשיר תוך שיתוף פעולה עם ספקים ואנשי המקצוע המובילים בשוק לסטנדרט בנייה גבוה ואיכותי שעומד בדרישות התקן לרעידות אדמה, כיבוי אש, נגישות לנכים.
 • אנו חברה משפחתית ששמה דגש על שירות וליווי אישי ללקוחותיה, מפקחת על כל הפרויקטים בעצמה ומבצעת את עבודתה תוך שמירה על קשר רציף עימם.
 • מהבחינה הפיננסית, אנו מעניקים ליווי בנקאי לכל פרויקט, וכן מעמידים ערבויות על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהנכם עומדים מול חברה מקצועית ורצינית.
 • חברתנו הינה בעלת מוניטין רב בבניה מקצועית, בניה איכותית, שירות וקשר אישי עם הלקוחות

אתכם לאורך כל הדרך

בסופו של דבר מדובר בפרויקט לא רגיל כלל. עבודות הבניה מתבצעות בזמן שהדירות מאוכלסות ולכן נדרשת רגישות ומקצועיות מצד החברה היזמית אל מול הדיירים. אנו בחברת רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ מעמידים לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו במשך 25 שנה שיבואו לידי ביטוי בכל פרויקט תמ"א 38 בחיפה, בסופו נייצר לכם מגורים בסביבה חדשה, בטוחה ומעוצבת בה תוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים במקרי חירום.

אנו עומדים לרשותכם לכל עניין ושאלה, ומתחייבים ללוות אתכם לאורך כל הדרך בצורה המקצועית, האדיבה והאיכותית ביותר.

תמ"א 38 חיפה – יתרונות

יתרונותיו של פרויקט תמ"א 38 חיפה הם רבים. ראשית, בזכות פרויקט זה ניתן יהיה לחזק את המבנה מפני רעידות אדמה. בנוסף, ניתן יהיה להשביח את הנכס – ולהוסיף בו חניה, מרפסות בדירות ועוד. כדי לקבל פרטים נוספים על נושא זה, אתם מוזמנים לפנות אל חברת "רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ". חברה זו שמה לה מספר דגשים מרכזיים בעת הבניה: החל מתכנון אדריכלי מוקפד, בניה על פי התקן הישראלי, פיקוח אישי, הקפדה על רמת גימור גבוהה ועד ליווי אישי לכל דייר לאורך שלבי הבניה והאכלוס. לכל שאלה ובעיה, צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם.

תמ"א 38 חיפה: מה חשוב לדעת?

מדובר בעובדה ידועה לכל, כי ישראל ממוקמת מעל השבר הסורי-אפריקאי. עובדה זו מעמידה את המדינה בכלל, ואת העיר חיפה בפרט, בפני סכנות שונות כדוגמת רעידות אדמה. על מנת להתמודד עם נתון זה על הצד הטוב ביותר, התגבשה תכנית המתאר הארצית מספר 38 (המוכרת גם בתור תמ"א 38). מדובר בתכנית אשר נכנסה לתוקף בשנת 2005, ומטרתה היא לחזק את יסודותיהם של מבנים קיימים ו-וותיקים. כלומר, מבנים שהוקמו לפני שנת 1980, זכאים לעבור את מלאכת חיזוק היסודות – ולעמוד בתקנים החדשים והרלוונטיים.

בכל הנוגע לביצוע עבודות תמ"א 38 חיפה, יש לבצע זאת במקצועיות, בשקיפות מלאה ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר. נדגיש, בשלב זה, כי חיפה הינה מהערים המובילות בארץ בתחום ההתחדשות העירונית. במקביל, העיר מציגה אופי ייחודי – ובהתאם יש לצמצם ככל הניתן עומס בתשתיות וכן הלאה. על מנת שתוכלו גם אתם להתחיל בתהליך פרויקט תמ"א 38 בעיר, יש לוודא כי הוא מתנהל כראוי, במדויק וכי החברה הרלוונטית לוקחת בחשבון את התנאים השונים של הסביבה.

ליהנות מיתרונות ההתחדשות העירונית

חיפה נהנית מיתרונות ההתחדשות העירונית. על מנת להמשיך עם תנופה זו, רצוי לשתף פעולה עם חברה המתמחה בפרויקט תמ"א 38. הבחירה בחברת "רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ" היא הנכונה עבורכם. חברה זו, אשר הוקמה בנת 1989, הינה חברה יזמית וקבלנית הרשומה ברשם הקבלנים.

תמ"א 38 בחיפה – למה כדאי להיכנס לפרויקט?

פרויקט תמ"א 38 בחיפה הינו פתרון ראוי להתמודדות עם אירועים מורכבים, כדוגמת רעידות אדמה. מעבר לכך, במסגרת פרויקט זה יקבלו הדיירים הוותיקים דירות העמידות בפני תופעות טבע שונות – כמו גם נכס חדש ונוח בהרבה למגורים. כך או כך, כדי ללמוד עוד על נושא זה, ולקבל על כך פרטים נוספים וחשובים, צרו קשר בהקדם עם חברת "רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ". חברה זו, אשר הוקמה בשנת 1989, הינה חברה יזמית וקבלנית הרשומה ברשם הקבלנים. כמו כן, החברה מתמחה בבניית פרויקטים יוקרתיים למגורים, כמו גם מבני מסחר.

תמ"א 38 בחיפה – דגשים שונים

לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות עלייה מרשימה בכל הנוגע אל פרויקטים תמ"א 38. אין זו הפתעה, שכן מטרתה של תכנית זו, המוכרת גם בתור תכנית מתאר ארצית 38, הינה לחזק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה. מטרה חשובה זו הופכת לחשובה ביותר בערים כדוגמת חיפה, הממוקמת באזור המוכר כבעל סיכון גבוה בהיבט זה.

אין ספק, עבודת תמ"א 38 בחיפה נושאת חשיבות מהמעלה הראשונה. ראשית, ניתן יהיה לספק לדיירי המבנה המדובר תחושת ביטחון ואמצעי הגנה איכותי בשעת הצורך. מעבר לכך, פרויקט תמ"א 38 משביח את הנכס – כאשר לצד הוספת ממ"ד לדירות, יתווספו גם מרפסות, חניה תקנית, מחסן וכן הלאה.

לצורך ביצוע הפרויקט על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברה המתמחה בתחום זה. בבואכם לחפש אחר חברה זו, יש לברר מספר דגשים חשובים:

 • ראשית, על צוות החברה לפעול עם ההיתרים הרלוונטיים, כמו גם לשאת בעלויות ההריסה.
 • שנית, יש לברר כי החברה אכן פועלת בהתאם לתקנים המחמירים – כך שהמבנה יעמוד בפני רעידות אדמה עתידיות, כמו גם יאפשר נגישות מקסימלית לדיירים.
 • ועוד.

להוביל לתוצאה הטובה ביותר

ישראל ניצבת מעל קרקע בה עלולות להתרחש בעתיד רעידות אדמה. בשל כך, יש לחזק ולהשביח מבניים קיימים – ולסייע לדיירים להרגיש בטוחים. גרים בחיפה ומביעים עניין בפרויקט תמ"א 38 עבור בניין הדירות שלכם? צרו קשר עם חברת "רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ". שיתוף הפעולה יוביל לתוצאה הטובה ביותר.

פרויקט תמ"א 38 חיפה

פרויקט תמ"א 38 חיפה נועד להשביח בניין קיים אשר מוגדר כמועד להיפגע מרעידת אדמה. תכנית תמ"א 38 שמה לה ליעד חיזוק מבנים, ובחיפה היא נפוצה מאוד בגלל שהאזור מועד לרעידות אדמה. המדינה מעודדת את הדיירים ליזום מהלכים כאלו על ידי תוספת אחוזי בניה. התוצאה היא שהם מקבלים דירות משודרגות מודרניות עם שטחים נוספים ללא עלות. חברת "רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ" פועלת רבות בתחום הפרויקטים הללו.

פרויקט תמ"א 38 חיפה – קבלת שירות מחברה בעלת ניסיון

פרויקט תמ"א 38 חיפה יכול להצליח למעלה מהמשוער אם הוא מתוכנן היטב ואם מעורבת בו חברת בניה מנוסה בתחום. הוא כולל מספר שלבים. הראשון הוא ביוזמת הדיירים אשר רוצים לנצל את התכנית. לעיתים, יש יזמים אשר מציעים להם את השירות. נבחר וועד לניהול כל התהליך והוא מתקשר עם עורך דין מנוסה בתחום. בשלב הבא יש לבחור חברת בנייה ועורך הדין בשיתוף וועד הבית מבקשים הצעות מחיר. החברה הנבחרת היא זאת אשר נותנת את התנאים הטובים ביותר מבחינת כל הפרמטרים כולל המחירים. היא תציע תכנון מודרני לדירות משודרגות הכולל שיפורים בכל האלמנטים הקיימים כמו ריצוף, מטבחים, מקלחות וכדומה. בעת הבנייה חייבים הדיירים לעזוב את הבית ומקבלים דיור חלופי על חשבון החברה. לאחר סיום הפרויקט יירשמו הדירות החדשות בטאבו על שם הבעלים.

תוספות שטחים

במקרים רבים מקבלים הדיירים תוספות שטחים. כמו תוספת לשטח הדירה עצמה, מרפסות, חניה ומחסן רשומים בלעדית על שמם ועוד. הקבלן עצמו בונה עוד מספר דירות בקומות העליונות, הן יימכרו על ידו ויהוו תמורה לשירותיו. כך מרוויחים כולם מהעסקה כולל העירייה עצמה.

בניה בסטנדרט גבוה

תמ"א 38 נחשב לפרויקט בניה מורכב בגלל שיש בו אלמנטים של הריסה ובנייה מחדש על בניין קיים. לעיתים, הוא מורכב יותר מאשר בנייה על שטח ריק. מומלץ איפה לבחור בחברת בנייה בעלת מוניטין בתחום. חברת "רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ" היא חברה כזאת וברזומה שלה יש עשרות פרויקטים תמ"א 38 בחיפה. מנהליה יקפידו על סטנדרט בניה גבוה עם עמידה בלוחות הזמנים.

דירות תמ"א 38 חיפה

דירות תמ"א 38 חיפה הן דירות מודרניות שנבנו במסגרת התכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים מפני רעידת אדמה. בחיפה קיימות דירות ישנות שנבנו על פי תקנות בניה מיושנות והן הפכו למסוכנות למגורים. העיקרון על פיו עובדת השיטה הוא שהמדינה נותנת הקלות לדיירים ומוסיפה אחוזי בנייה ניכרים על השטח הקיים. היזם או הקבלן הבונה משדרג את הבניין, מחזק אותו, מוסיף שטחי דיור לדיירים ובנוסף, בונה בו דירות חדשות אותן הוא מקבל לרשותו ומוכר תמורת רווח. חברת "רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ" מתמחה בפרויקטים אלו.

דירות תמ"א 38 חיפה – שדרוג המגורים ללא עלות

כל פרויקט תמ"א 38 אורך זמן רב כתוצאה מהתהליך המורכב שבו קשורים העירייה, הדיירים והיזם. הדיירים הם היוזמים את המהלך, קובעים נציגים להתנהלות מול היזם ומחפשים עורך דין לניהול התהליך המשפטי והכללי עבורם. הוא מארגן את החוזים ומלווה אותם לאורך כל הפרויקט. קיימים עבורם תמריצים כלכליים שונים נוספים דוגמת פטורים מהיטלי השבחה, הקלות במיסי שבח ורכישה ועוד. חברת הבנייה נכנסת לתמונה כאשר היא מגישה הצעתה בצמוד למספר הצעות נוספות. במידה והיא נבחרת למתן השירות היא תתחיל לבנות את הדירות במועד ותעמוד בלוח הזמנים הנדרש. החברה תקפיד על כל התחייבות שלה בהסכם ותבנה את הבניין ברמת גימור גבוהה. הדיירים עוזבים את הבניין ומקבלים דיור חלופי או סכום כסף עבור דיור כזה, וזאת עד להשלמת הפרויקט.

תוספות אפשריות

הדיירים זכאים לשדרוג בתיהם. התוספות האפשריות הן הרחבת השטח של הדירה, הוספת מרפסות או הגדלתן, חניות, מחסנים וכיוצא בזה. הכול בהתאם לאחוזי הבנייה הנוספים המאושרים ועל פי ההסכם. הדירות הנבנות בקומות העליונות שייכות לקבלן ומהוות את התמורה עבור השירות. כך שהדיירים אינם מוציאים כספים.

שירות מקצועי

שיפוץ בניין ותוספות שטח לאחד קיים נחשבים למורכבים מאוד ואפילו יותר מאשר בנייה על שטח ריק. משום כך, מומלץ לבחור בחברת "רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ" המקצועית ובעלת המוניטין בתחום. למנהליה יש ידע רב וניסיון מצטבר מפרויקטים מורכבים של דירות תמ"א 38 בחיפה. הם יעמידו אותם לטובת כל לקוח.

גלריה מהפרויקט

פרויקטים נוספים

בשיווק

"Bilia Tech" – רמת ישי

בנין חדש פינתי בעל עיצוב מרשים בן 3 קומות, קומת חניון, קומה מסחרית, וקומת משרדים. הממוקם בכניסה הראשית לאיזור תעשיה רמת ישי, עם חשיפה לכביש...

המשך קריאה

מושכר...

"ביליה סנטר" – רמת ישי

קומפלקס מסחרי בעל עיצוב מודרני בעל 2 קומות הכולל משרדים, מסחר ותחנת דלק עם חנות נוחות בגדלים שונים הממוקם בכניסה לאזור התעשייה המתפתח של רמת...

המשך קריאה

מושכר...

"בית ביליה" – רמת ישי

בנין בן 4 קומות של משרדים ומסחר בגדלים שונים הממוקם בכניסה לאזור התעשייה המתפתח של רמת ישי, על כביש חיפה נצרת עם רמת חשיפה גבוהה...

המשך קריאה

מושכר...

"בית האורן" – רמת ישי

בנין חדיש בעל עיצוב ייחודי בן 4 קומות, קומת חניון ומעליו 3 קומות להשכרה, הכולל מרפאות, משרדים, ומסחר. הממוקם בתוך היישוב בסמוך לכניסה הראשית לרמת...

המשך קריאה

נמכר...

"מוריה 100" – חיפה

בנין בעל עיצוב מודרני ייחודי הכולל קומות מגורים מעל קומה מסחרית. הקומה ממוקמת בקומת כניסה עם נגישות לנכים, ומיועדת למשרדים, מסחר (ללא הסעדה), מרפאות. פונה...

המשך קריאה

מאוכלס

אהוד 3

בנין מגורים 14 יח"ד

המשך קריאה